Pazartesi, Haziran 21, 2010

Saklambaç Oynarken...Saklambaç oynarken mesele ebelenmek değildi, ya da saklanmak. Daha çok ebenin yerinden ayrılmasıydı. Böylece sen önce gidip onu ebeleyebilirdin. Şimdi ise insanlar saklanmaya çalışıyor ki, ebe onları bulmasın. Ya bulurlarsa...? Kaldıramaz mı insanlar bu yükü? Belki de kaldıramaz kim bilir.

Bilmiyorum bu nereden aklıma geldi. İşin özü aslında yaz geldi. Üretimden yoksun ama aklında tilkiler dolaşan birisi olaraktan. Yaz için birkaç dileğim var sanırım. Yeni uzun soluklu bir ilişkiye başlamak... Peki nasıl biri olmalı bu kişi? Beni hiç bırakmayı aklından geçirmeyecek ve gözlerine baktığımda kendimi görebileceğim. Benim kusurlarımı bana hissettirmeyen ve aklından geçirmeyen biri. Daha çok bana destek olacak ve çulsuz olduğumda dahi bana destek olacak ve bana inanacak biri. Gece hayatına düşkün olmayan ama arada havanın iyi geleceğinden benimle yeniliklere açık biri. Bunun yanı sıra ek özellik olarak esprili, anlayışlı, zeki, ne yapmasını bilen, becerikli ve çok güzel gülümseyen biri... Öyle bir gülümseme olsun ki, beni cennete götürsün bu gülümseme. Çok mu şey istiyorum. Ya da maziye baktığımda kısaca pembenin bana tapan ilk dönemleri gibi, kırmızının beğendiği gibi, mavinin sinemadaki bana bakışları gibi ve sarının tartıştığımız bir gün kulağıma fısıldadığı gibi... Sanırım benim dışımda bu tanımı kimse anlamaz. Gerçi artık onların yeni insanları var. Onlar da kendilerince anlayacaklardır ama benim gibi anlayamazlar. *:)

Diğer bir dileğim ise sonunda turnayı gözünden vuracak bir iş demeti... Artık insanlara uğraştığım şeylerden bahsetmekten bıktım. Artık para kazandığım şeylerden bahsetmek istiyorum. Sonra Eren'in askerlikten kurtulması.... Bunun dışında konserlerde çok eğlenmek ve güzel anlar yaşamak en büyük dileklerimden. Lüks olur ama kanaryanın da adam gibi transferler yapmasını arzuluyorum. Böylece babam da digitürk e geri dönebilir. Belki tabii... Umarım kırmızı masive i ayarlar. scorpions ve ozzy e bilet de alacak para olur.

Yaz geldi...
Gürkan gelecek...
Tatil her gün zaten, ne de olsa deliye her gün bayram...

Her şey iyi gider ve artık ebelerim. Yaz dileklerim bu kadar sanırım....

*:)

Bu sene de doğum günümde mucize bekleyeceğim, bakalım olacak mı?
Hiç yorum yok: