Cuma, Aralık 17, 2010

Umut: Her Bünyenin İlacıHer gün bir umut gibi. Bugün de bir umut, yarın da bir umut... Genelde yıl sonu aktivitesi falan gibi bir şey umutlanmak. Bir de şu burç olayı var. Bu yıl koçların yılı, bu yıl burçların yılı... Hayır, bu yıl cesaret edenlerin yılı olacak. Yoksa yıllar yılları kovalar. Hey sen cesaret et artık.

Hayataımı biraz değiştirmeye karar verdim. Yeni yılda umutlanabilmek için. Örneğin spor salonuna yazılıyorum. İşler yolunda gitmiyor, bari spor yapıp vücuduma bir şekil vereyim dedim. Fena mı hani diye. Ödeme planları zorluyor beni ama yine de hoş bir yerdi orası. Bakalım yarın kabul ettirtebilecek miyim kendi ödeme stilimi? Belki de niye olmasın.

Bunun dışında yapımcılık atölyem başlayacak yıl başında sanırım. Mükemmel bir kadın var başında. İnsana pozitif elektrik saçıyor. Umarım hayatımı değiştiren kadın olur. Çünkü bazen de her başarılı erkeğin arkasındaki kadın, sevdiği kadın değildir. Ona yardım eden kadın da olabilir. Kimbilir, yeni yılda göreceğiz. Bunun dışında film festivali var. Bakalım onunla ne yapacağım. Bu kadar parasızlıkta azıcık iki kuruş ile yetinmeye çalışıyorum. Umarım istediğim şeyler gerçekleşir de üç kuruş kazanmaya başlarım.

Tabii umut demişken, birkaç yer ile konuştum. Radyo işi olursa süper olacak. Konuşarak para kazanmak rüya gibi haha... Yanımda da Mayko'm olursa mükemmel olur bence. Bakalım oradan da bir umut sönecek mi yoksa yücelecek mi?

Sonra bir de en umutsuzlardan biri de senaryo olayı... Nasıl satılacağı hakkında fikrimiz yok ve umutlar tükeniyor neler olacak acaba.

Yeni yılda umutlanmak istiyorsam, senaryoları bitirmem lazım. Çünkü onlar benim güçüm, hazinem ve rüyam...

Hiç yorum yok: