Salı, Mayıs 10, 2011

2011: Hayal Kırıklıkları Yılı


Bu yıl çok fazla ümitle başladı ve bunun neticesinde çok fazla hayal kırıklıkları yarattı.

İş konusu tam bir fiyasko zaten. Çok fazla çalıştım, işlerimi zamanından önce yetiştirdim. Yaratıcı oldum ama sonuç yine sıfır. Yapımcılar mı desem, aracılar mı? Hangisi bilmiyorum ama birilerini işini yapmıyor ve olan çalışan insanlara oluyor. Benim suçum ne ki şimdi? Bunca işle uğraşıp, hiç para kazanamayan adam olmaktan mutluluk mu duyuyorum! Çok tuhaf bir yılsın 2011... İnsanın her an bir şeyler olacak diye umudu var ama canlı bomba misali her an da patlayacağını düşünebiliyorsun ki, hep öyle oluyor. Sayalım hemen...

1 - Kanıt
2 - Suç Peşinde
3 - Psikolog

Beş ay içinde patlayan 3 proje... Buna ek olarak hala ümit vermeyi sürdüren insanlar var. İşimiz iş bile gündeme geldi ve patladı. En azından o patlamadan yara almadım ben. Bu kadar yaradan sonra ölmüyorsam, güçlenmem lazım ama bir türlü olmuyor.

Diğer konuya gelelim hemen bu sene kadın - erkek ilişkileri için de son derece umutlu bir yıl ama patlamaya da müsait yine. Bakınız son bir ay içinde 3 ayrı kızla buluştum ama sonuç yok yine. Ben de mi sorun var onlar da mı bilmiyorum.

Pınar hadi patlmaya müsaitti, Zeyno ümit vericiydi ama her şey de yolundaydı olmadı o da sanki. Muallakta hala. Yasemin çıktı bakalım, hayırlısı ama o da müsait patlamaya. Ne olacak halim bilmiyorum.

En zayıf halka dediğim adamlar bile benden daha iyi konumda. Sonra web işleri de boktanlık boyutunda. Dilek sitesi dedim, varmış benzeri büyük aptallık. Diğer harita konsepti de öldü. Şimdi riot fantzeisi var ama o da patlayacak gibi. Buradan da patlak üçlü çıkmış bile.

Yıllarca Iron Maiden gelsin dedik, onu da minicik alana hapsettiler, al sana başka hayal kırıklığı. Judas geliyor diye sevindim, heriflerin gitaristi ayrıldı. Bon jovi konseri tek başına çıktı... Bu ne ya, şans mı yok, her şey mi ters gidiyor?

Spora da iyi başlamıştım patladı. Herkes için dua edip, kendimi hiçe sayınca böyle oldu sanırım.

Berbat oluyor her şey...

2011... Hayal kırıklığısın, en azından ilk 5 ay itibariyle...

Hiç yorum yok: